close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Nosné duchovné články tohto blogu obsahovo korešpondujú s dielom "Vo Svetle Pravdy", ktoré je vrcholom duchovného poznania na Zemi


Pozor! Po 16. 8. 2020 bude tento blog pokračovať na: http://vaznost-doby.bloger.cz/

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Viry

16. dubna 2020 v 8:31 |  Zdravie
Dnes tak často opakované slovo a stále a stále dokola. Málo kdo však vysvětluje, proč je na tak primitivní organismus těžké najít účinou léčbu. Inu je to proto, že virus je příliš jednoduchý a příliš malý, než aby bylo možné na něj dnes existujícími přípravky zapůsobit.


Všeobecně platí, že viry nemají rády vyšší teploty, a proto se organismus fyzického těla brání navýšením teploty na 38stupnů. To je teplota, která by jej měla spolehlivě odstranit. Jenže to závisí na tom, přes jakou bránu se do těla dostal a zda se mu již nepodařilo obsadit oslabené bunky v těle. U tohoto viru je důležité vědět, že se velmi rychle dostává do plic, což jej činí nebezpečným a ani vysoká teplota není řešení, protože plíce se stále ochlazují přicházejícím vzduchem, a zároveň je zde prostředí plné hlenu, které jej chrání. Inu je životaschopný. Tato vlastnost je daná všemu živému a je třeba pochopit, že vše živé má své vědomí, i kdyby to bylo jen, přežít a množit se, což je základní program viru.

Tělesná teplota tedy dokáže v mnoho případech pomoci. Je však důležité, jak tato teplota působí v informaci těla. Pokud jde totiž o energii strachu, potom situci zhrorší pokud půjde o energii tvůrčí síly ducha, neonemocníte.

Co je tím myšleno. Člověk, jež svou životní cestu našel v tom, že slouží, buduje a tvoří, nebude mít potíže s jakýmkoli virem, protože ona tvůrčí energie ducha je dostatečná na všechny nákazy.

Pokud, ale je cesta člověka spojena jen hmotou bez vyšších cílů, bude tělo napadáno nikoli jen virem, ale především strachem z něj. Tato neurotoxická zátěž je horší, než virus sám.

Nicméně i v tuto chvíli se virus učí a posouvá na cestě k evoluční změně. Můžeme se těšit na další a vylepšené verze. I když mám ten dojem, že se v mnoha případech nejedná o evoluci přirozenou, ale spíš laboratorní.

Platí však, že na všechny nemoci platí.

UDRŽOVÁNÍM ČISTÝCH MYŠLENEK ZALOŽÍTE MÍR A BUDETE ŠTASTNÍ

Petr Soldán
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama