close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Nosné duchovné články tohto blogu obsahovo korešpondujú s dielom "Vo Svetle Pravdy", ktoré je vrcholom duchovného poznania na Zemi


Pozor! Po 16. 8. 2020 bude tento blog pokračovať na: http://vaznost-doby.bloger.cz/

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Prevence a léčba virové nákazy

8. dubna 2020 v 8:23 |  Zdravie
Důležité je pochopit, jak se virus šíří a co je v prevenci důležité. Tedy šíření kapénkové nákazy, o kterou teď jde, je právě rouška, vlastně dvakrát použitá, dostatečnou mechanickou zábranou a to proto, že virus je vázán na hlen, či tekutinu kapénky, a tak se mechanicky zachytí na látce. Po uschnutí kapénky, na kterou je vázaný by již neměl mít sílu napadnout organismus. Pokud to ale přece jen stihne, je množství patogenu natolik malé, že není třeba se strachovat. To ostatně není třeba nikdy.


Vše je energie a informace. Tato základní poučka vede k porozumění toho, jak se váš vnitřní stav projeví v přitažlivosti stejnorodého na možnosti infekce. Ostražitost je na místě, nicméně není nutné se bát. Strach v těle vyvolává vlny neurotoxinů, a ty samy o sobě oslabují organismus.

Chemické procesy těla jsou v přímé úměře k vašim pocitům. Člověk plný důvěry nemá strach, ale celou situaci přijme, jako možnost dodělat věci otevřené a udělat v sobě revizi postojů a myšlenek, které se v nás hromadí stále a stále dokola.
Mnoho neprospěje neustálé sledování počtu nakažených po celém světě a tím méně opakované ataky ze stran senzacechtivých lidí.

Máme prostě dovolenou, a tak se v prostoru a čase věnujme tomu, co taková dovolená umožnuje. A ona toho umožnuje kromě cestování dost na to, abychom s tvůrčí silou postavili zeď nákaze.

Tak, jak se děje v případě lidí, kteří se nekrčí v koutku, ale pomáhají, jak jen mohou. Zaměřením se na sílu tvorby sami sebe chráníte nejlépe. Nemusí to být bezpodmínečně šití roušek, stačí tichá modlitba za všechny, kdo v tuto dobu pomoc potřebují. Budete se divit, ale tato modulovaná vlna programované energie se dostane přesně k tomu člověku, který ji potřebuje bez toho, že byste o tom vy věděli. K vám se zpětná vazba dostane v okamžiku, kdy vy sami budete potřebovat pomoc.

Tolik k prevenci a teď co dělat v nemoci samotné.

Ne-moc tedy, nemám sílu, ztratil jsem schopnost vládnout životu-je ta zpráva. Ale je tomu opravdu tak? Člověk je sám strůjcem všeho toho, co k němu přichází. On sám je vysílač a také přijímač přesné a stejné vlnové délky energie. Takže prostor kolem sebe vyčistěte od balastů informací, jež vás zneklidňují a odveďte pozornost k práci, u které si opakujte, že v tvorbě je posila a ve víře síla odolat všemu. Vězte, že tato nehmotná pomoc je daleko účinnější, než všechny léky a podpory, kterých se hemží celý internet. V tom fyzickém stačí, když tělu opět prospějete tím, že do něj dáte co nejvíce vitamínů, které jsou přirozenou obranou. Ze všech bych doporučil Lipozomální vitamín C a kysané zelí.

Obecně mléčné kvašení je vynikající formou ochrany, a tak pokud máte, použijte, pokud ne, nakvaste si, je to celkem rychlý proces a na webu se jistě najde dost receptů.
Střeva jsou párovým orgánem plic. Jsou určena k vstřebávání. Trávení jako celek má několik etap. První jsou ústa, kde žvýkáme potravu informací. Přijímáme potravu života v podobě informací. V tuto dobu dochází k proslinění a ve slinách je mnoho prvních proteinových obraných látek, takže přijetím fyzické potravy (informační) spouštíme trávicí proces. Stále uvažujte v souvislost, že jídlo je informace. V tuto chvíli se zapojuje rovněž schopnost rozpoznání chutí a vůní spojená s potravou a to, zda sousto bude klouzat volně nebo s výhradou. Tato sežvýkaná informace pokračuje jícnem do žaludku, a to tak, jaké byly první vjemy. Příznivé způsobí hladký proces. Rozporuplné budou mít následek v podobě trávicí těžkosti.

Tedy viděno v obrazech. Přichází životní událost, tu přijímáme a v žaludku zpracováváme jako novou výzvu. V případě, že se nám nelíbí, co jsme přijali za zprávu, dochází ke konfliktu a tím i k odmítnutí sousta. Prostě vás rozbolí břicho. Pokud tento stav trvá dlouho, může nastat tvorba vředů či jiných poruch trávení v horním trávicím traktu.

Vím, že je to složité, ale vydržte, protože směřujeme k pochopení toho, jak se odráží vaše přijetí situace v tom, zda onemocníte nebo ne.
Takže máme zpracované sousto v žaludku, a to putuje do dvanácterníku, kde se obohatí o trávicí enzymy slinivky a žlučníkových šťáv. Tento proces je určující v tom, jaké poučení si vezmeme z přijaté informace, která se vstřebává v tenkém střevě. To, jsou již strávené situace a pochopení jejich významu. Tedy pokud vše funguje, jak má. Pokud ne, je mikrobiologická a chemická rovnováha narušena nepřijetím zprávy a tím i poškozením vnitřního prostředí ve střevech. Člověk se začne dusit svou vlastní neschopností přijmout zprávu.

Vyloučením zbytků dochází k ukončení procesu zpracování nové životní výzvy. Jak víte tento proces probíhá setrvale, a proto je třeba i střídmosti, aby nebyl systém přetížen.
Celou situaci stran trávení informací, jakož i potravy, jsem velmi zjednodušil, ale pokud budete chtít, mohu vám proces popsat podrobněji, aby bylo jasné, jakou somatiku v trávení můžete najít a co vám tělo říká.

V tuto vypjatou chvíli vám přeji klid a mír v duši a vězte, že jdeme cestou, kterou jsme si sami vybrali a bude záležet jen na nás, zda s toho vznikne nový a lepší svět alespoň ten v našem nitru.

Petr Soldán
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama