close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Nosné duchovné články tohto blogu obsahovo korešpondujú s dielom "Vo Svetle Pravdy", ktoré je vrcholom duchovného poznania na Zemi


Pozor! Po 16. 8. 2020 bude tento blog pokračovať na: http://vaznost-doby.bloger.cz/

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Nepoučitelnost

14. února 2020 v 8:01 |  Zdravie
Již po léta je říkáno, že nemoc je zpráva. Bez pochopení zprávy, není nápravy v životních postojích a tak se nelze uzdravit.To lze jen proměnou v postojích. Všechny pomoci léčitelské jsou jen doprovodné a mohou pomoci v tom, aby se dotyčný dostal rychleji k porozumění toho, co on sám bude muset, chceli se uzdravit, vyřešit. Jsem bylinář mnoho let, ale nedovolil bych si proklamovat, že něco z toho, co klientovi dávám k doprovodu, jej zbaví povinosti nemoc zkoumat a pochopit.


Proto mne stále více udivuje, že po všech zkušenostech s multilevelovými společnostmi, jako ene... star....dot... a dalšími a dalšími lidé, a to i ti, kteří znají zákony vesmíru v jejich neobejitelných projevech a zákonitostech, podléhají zdání mimořádnosti, ba zázračných účinků všech těchto preparátů, obvykle opředených pohádkou o lámech v tibetu či činských císařích, kteří to či ono užívali, a proto to musí být jedinečné.

Jedinečná je jen cena. Zase ono co je dobré, musí být drahé. Vše ve vesmíru má svou cenu a čím je cena vyšší, měla by být i hodnota. Netroufnu si posuzovat, jak drahá byla kancelář či síť těchto společností, jak moc je stojí režie provozu a jakou mzdu si vyplácejí. Jedno je jisté.

Nemoc je zpráva.

A ta zpráva je jaká?

Až když znáte odpověd na tuto otázku, jste na cestě k vyléčení, nikoli kupováním předražených doplňků stravy jak se s oblibou nazývají.

Chceteli se uchránit ve zklamání, vyhledejte osobního léčitele, který vás s poctivostí a za rozumnou protihodnotu bude doprovázet na cestě za zdravím.

S úctou ke všem těm, kteří dodnes nepodlehli tlaku světa

Zdraví Petr Soldán
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama