Nosné duchovné články tohto blogu obsahovo korešpondujú s dielom "Vo Svetle Pravdy", ktoré je vrcholom duchovného poznania na Zemi

Poslouchejte nové internetové rádio s hodnotným obsahem, jehož motto zní:
Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!

Zlatá Miliarda

22. listopadu 2019 v 8:09 |  Súčasná spoločnosť
Dlouho jsem přemýšlel, zda se mám ve zpětné vazbě, kterou tato zpráva vyvolá, vystavit, ale pokusím se to napsat a procítit tak, aby v tom nebyla ani stopa negace v pocitech a emocích. Nicméně je to, co chci napsat, velmi zneklidňující, ale přitom si myslím že je třeba tyto zprávy sdělit.


Jak víte, stav společnosti lze nazvat duchovní krizí, a to ve všech ohledech. Pozemský mozek onemocněl, či lépe řečeno zešílel. Malá skupina lidí na světě se již v průběhu světových válek rozhodla rozvinout chapadla moci tak daleko, jak je jen možné a ovládnou světovou populaci.

A tak započala cesta k tomu, čemu říkáme demokracie, ale já bych to přejmenoval na démonkracii. Že vláda věcí tvých se k tobě, lide, navrátí neplatí ani vteřinu, o našich osudech se rozhoduje úplně někde jinde a princip salámového ukrajování osobních svobod dosáhl obludných rozměrů. Přesto jsme jen na počátku tohoto díla a další etapou je naředit národy migranty přicházející bez kontroly z Afriky.

Ale popořadě. Již po světové válce bylo potřeba ve jménu bezpečí rozvinout obranu, a tak se zbrojilo a zbrojilo. Inu proti komu a čemu, když se nakonec tzv. lídři dohodli, že už toho bylo dost a ukončili tento proces. Ale když se nezbrojí a kosmický program přestal fungovat, tak to, co vydělávalo, hold již vydělávat přestalo. Proto se masivně rozmohl farmaceutický průmysl a jiné energetické technologie, jako systémy ovlivňování počasí, ale především působení na lidskou mysl. Fyzikálně, chemicky, informačně, a tak začnete den tím, že se nadechnete vzduchu, ve kterém je ohromné množství nanočástic hliníku a jeho různých chemických kombinací. Vypijete kávu s obsahem těžkých kovů a sednete do auta naplněného elektronickými systémy, jež na vaše tělo působí vibračně. Váš mozek je škvařen mikrovlnou z vašeho telefonu na uchu. A jíte jídla uvařena či ugrilována tou samou technologií ze surovin, jež jsou natolik chemicky ošetřené, že už jen škodí, ale neživí.

Proto se není čemu divit, že vzrůstá počet nemocí, na které hledáte lék, který vám v samém závěru více uškodí, jak pomůže. K tomu se přidává stále dokola opakování toho, jak obrovská je krize všude ve světě, že jediné, co má smysl je uložit si ty pokreslené papírky, které mají v dnešním světě tu iluzorní moc na nějaký fond či spoření, kde v závěru budete mít nulu už jen kvůli inflaci, pro kterou nemám pochopení a její princip nechápu. Inu pro znehodnocování věcí tady máme inženýry, kteří vymýšlí způsob jak věci zničit rychleji, abyste si museli jít koupit nové. Nikdo z obyčejných lidí tyto souvislosti v běžném životě nepoužívá, protože si záhy uvědomí, že jako jednotlivec nemá, jak je změnit, že míra závislosti na systému je již taková, že raději utopí pochybnosti v alkoholu nebo utluče sám sebe v posilovně, na cyklostezce či na lyžích. Můžete utíkat, jak daleko zvládnete, ta krize ducha vás i mne dožene zcela určitě.

Co s tím vším teď udělat a proč je to takhle zařízeno. Inu každá probouzející se lidská duše je nebezpečím pro ty, kdo se ji snaží ovládnout, protože ovládání je postaveno na tom, abyste nepostřehli, že jste ovládáni nebo abyste to vnímali dokonce jako pokrok, který vás v tom uměle vyvolávaném chaosu ochrání. Pak přijde nabídka, jak ochránit vaše děti před všemi těmi pedofily, kteří bloumají kolem škol a svádějí děti za bonbony. To, že si je vychováváme tím, že již nejsou dvě pohlaví, ale že prý je již nutno legalizovat i jiné orientace než jen tato dvě přírodou vytvořená, proč tedy pedofilii nezahrnout do tohoto balíčku, že?

Potom je ale nutné ochránit prostor před školami kamerovým systémem, aby velký bratr mohl bdít nad vaší bezpečností. Když budeme do Evropy navážet jedince, kteří nikdy neviděli záchod, potom se nelze divit, že je Paříž jeden velký pisoár, kde je smrad jako tamtéž. Pro občany je třeba vytvořit podmínky bezpečnosti, a tak ve Francii již pátým rokem trvá výjimečný stav, který je uplatňován pouze na rodilé Francouze. Cizinci totiž nemohou věcem rozumět, a tak si na bulvárech v poledne rozloží koberečky k modlitbě. Nic proti tomu, ale proč si je tak jako jiní nerozloží doma? Exhibice v tomto případě je nutná, aby si Evropané uvědomili, že nastává nová doba. Host vyhazuje domácího.

Nic se nebojte, tento stav nepotrvá dlouho, neklid ve společnosti se bude stupňovat a na základě toho je potřeba zpřísnit politiku dohledu a bezpečnosti. Chcete-li tedy mít pocit, že jste chráněni, mějte telefon s tlačítkem rescue nebo lépe čip v játrech, který bude na dálku monitorován a při zdravotních potížích přispěchá pomoc. Nebo že by nepřispěchala? Asi to bude ale výhodnější v nákupech, kdy vstoupíte do obchodu čip bude načten, vy si vezmete skener viz Tesco a jdete nakoupit, posléze projdete platební branou a vaše biometrické údaje budou pinem pro platbu, tudíž hotovost není potřeba. Nač tedy tisknout bankovky tam, je kontrola nemožná nebo jen možná omezeně. Jsme v době, kdy již šestileté děti budou mít čipovou občanku, aby kontrola počala již od mladistvého věku. Již pár týdnů po narození dostane dítě první dávku v podobě hexavakcín, které vaše děti mají zachránit, přitom je zabíjejí.

Nemám nic proti pomoci lidem v nouzi a klidně budu první, kdo bude stát v řadě ku pomoci potřebným. Mám ale jiný vztah k tomu, co je nazýváno pomocí. Rozhodně to nejsou lodi vypravované z Evropy cíleně pro tzv uprchlíky, kteří mají lepší oblečení, než moje děti a telefony poslední generace. A také to nejsou kozy kupované pro Afriku, když ani lidé v těch nejchudších oblastech nemají vodu ani pro sebe, natožpak pro hospodářská zvířata, jež lidem konkurují. Vybudování pouštního uprchlického tábora bude asi nutné jen proto, aby se obyvatelé nedozvěděli, že mezi tím jsou jejich nerostné suroviny vydrancovány. Proto je potřebí několika ozbrojených skupin, jež mezi sebou vedou jakoby války, aby byl důvod k tomu prchat.

Jistě jste si všimli, že se objevují nemoci, které v Evropě nikdy nebyly, nebo byly, ale v jiných našich evropských mutacích. Příchodem migrantů se do Evropy dostávají patogeny, na které Evropan nemá vybavený imunitní systém. Něco podobného se stalo, když Španělé přistáli v Americe a polovinu populace zdevastovaly neštovice. Možná, že i to je způsob, jak snížit množství lidí.

Komu to prospívá?

Jedna malá skupina lidí, kteří vlastní tiskárny na peníze a drží palec na tlačítcích spouštějících války, se rozhodla planetu vylidnit. Je nás moc, a to je nezvladatelné, a tak je třeba zde programově počet obyvatel snížit. Válkami to je zdlouhavý proces, proto je třeba působit na všech výše popsaných frontách. Právě mi zde v televizi sdělují, jak humanitární bomby zasáhly teroristy v jejich úkrytu.

Inu, kdo chce tuto hru na spravedlivé války hrát, může. Pro mne jediné, co stojí za námahu, je mé vnitřní prostředí, které je tvořivé. Nepotřebuji souseda ovládat, ale naučil jsem se vážit si jeho vlastností, které já nemám, nepotřebuji vlastnit, co mají druzí, protože mám všeho víc, než potřebuji. A modlím se doma a v tichu svého nitra, tam jedině má modlitba cenu. A modlím se za tento svět, aby již nastala ona doba, kdy se vrátí vláda Stvořiteli, tedy majiteli této planety.

Amen

Petr Soldán
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama