Nosné duchovné články tohto blogu obsahovo korešpondujú s dielom "Vo Svetle Pravdy", ktoré je vrcholom duchovného poznania na Zemi

Poslouchejte nové internetové rádio s hodnotným obsahem, jehož motto zní:
Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!

Září 2018

Zákon rovnorodosti funguje!

6. září 2018 v 8:26 Perly múdrosti
Zbrane, moc, peniaze, či prestíž zjednocujú darebákov. Charakterných zjednocuje mravný ideál.

Transfúze (převedení krve z jednoho těla do druhého)

5. září 2018 v 8:23 Zdravie
Můj otec se při autonehodě vážně zranil a na místě utrpěl velké krevní ztráty. Během operace, která proběhla krátce po jeho převozu do nemocnice, se ztráty ještě zvýšily a lékař indikoval opakovanou transfúzi krve. Tento postup naštěstí pomohl a otec operaci přežil.

Americkí filmoví hrdinovia odporúčajú: dajte na svoj inštinkt! A majú pravdu!

3. září 2018 v 10:44 Skryté súvislosti
Ak sledujete filmy americkej produkcie, môžete sa často stretnúť s týmto odporúčaním. Vždy totiž, keď ide o nejaké závažné rozhodnutie o živote a smrti, koná hlavný hrdina na základe svojich inštinktov. A koná na základe nich aj z toho dôvodu, že niet času veci premyslieť a zvážiť, ale je treba jednať okamžite. A aj napriek absencii racionality, ktorá by to jednoducho nestihla, je toto inštinktívne jednanie správne a prináša zdar.

Symbolika projevů ducha skrze orgány mozku a nervů: Srdce člověka 36

2. září 2018 v 8:06 Rozširovanie poznania
Jedním z nejznámějších symbolů citovosti či duchovního projevování člověka je symbol srdce. Tam, kde chceme dnes nejlépe pojmenovat přítomnost citů člověka, hovoříme nejčastěji o srdci na pravém místě, o srdečnosti, o velkém srdci a mnohých dalších obrazech, jež popisují v podstatě stále to stejné. Popisují čistou citovost člověka, která tím z něho činí pravou duchovní bytost v pozemském těle.