Nosné duchovné články tohto blogu obsahovo korešpondujú s dielom "Vo Svetle Pravdy", ktoré je vrcholom duchovného poznania na Zemi

Poslouchejte nové internetové rádio s hodnotným obsahem, jehož motto zní:
Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!

Slavnost Svaté Holubice

30. května 2017 v 8:49 |  Duchovno
Kdesi vysoko nad Zemí v jednom krásném světě se projížděl mladý muž na svém plavém koni. Jel nádhernou krajinou plnou čisté zeleně, pestrobarevných květů i mezi alejemi s různými sladkými plody.


Zastavil se u jednoho stromu a natrhal si pár červených plodů, podobajících se třešním, ale mnohem větších. Tu zaslechl z nedalekého háje hovor. Zvláštní síla ho k tomuto háji přitahovala. Zajel se tam tedy podívat.

Uviděl muže, který seděl uprostřed háje a hovořil. Kolem něho pak seděli naslouchající lidé.

Mladý muž slezl ze svého koně, nechal ho pást ve vysoké trávě a usadil se nenápadně mezi ostatní lidi.

Muž, který hovořil, právě říkal:

"Země opravdu potřebuje pomoci. Velice jsem se polekal, když jsem zjistil, jak málo lidí drží tuto krásnou planetu ještě při životě. Nebýt těch několik lidí, kteří se snaží žít správným životem, dávno by ji temno pohltilo a Země by přišla do rozkladu.

Mnozí, kteří se rozhodli jíti na Zem a chtěli jí pomoci od temna, sami se do temných sítí zamotali. Nechali se zlákat pozemskými pozlátky, které na první pohled vypadají krásně a slibně, ale přitom je v nich jed, který ničí čistotu ducha.

Již malé děti temno láká do svých sítí. Temní našeptávači se přímo lstivě radují, když se děti mezi sebou hádají, závidí si, ošklivě si nadávají, žalují na sebe a pomlouvají se, když lžou vlastním rodičům a když jsou sobecké a myslí pouze na sebe.

Jen hrstka lidí a jejich dětí se snaží svým správným chováním a svými činy zachránit Zemi. Snaží se svými myšlenkami spojovat s našimi světlými světy. Tyto světlé nitky pak Zemi drží, aby ji tíha temných vláken nestrhla dolů.

Ale je to čím dál horší. Bytostná Země volá o pomoc! Potřebuje více takovýchto čistých lidí, kteří by se snažili pomáhat Zemi.

Přála by si, aby se tito lidé snažili žít na Zemi tak, jako žijeme my zde v krásných světlých úrovních.

Aby žili v lásce a míru, aby se stále radovali ze všeho, co se jim dostává a co je obklopuje, i z každé jejich práce. Aby vše, co vytvoří, bylo nádherné. A aby bylo krásné a ušlechtilé i jejich chování, mluvení i oblečení. Zkrátka, aby byli vzory pro všechny ostatní zbloudilé lidi, kteří se chytili do sítí temna a kteří by se rádi z těchto sítí vyprostili."

Když muž domluvil, nastalo naprosté ticho. Všichni přemýšleli o jeho slovech, které právě pronesl.

Mnoho lidí se pak rozhodlo, že půjdou pomáhat nemocné Zemi. Někteří se chtěli narodit na Zem do hmotného těla, aby tam mohli působit přímo. A někteří chtěli zůstat v jemných tělech, jen by se rádi k Zemi přiblížili a jako duchovní pomocníci pomáhali lidem, toužícím po Světle, a ochraňovali je.

I v mladém muži, který přijel do háječku na koni, vyvstala touha pomoci Zemi.

S touto myšlenkou se pak navracel domů do svého krásného obydlí, kde na něho již čekala jeho milá žena. Hned, jak vstoupil do domu, poznala, že měl její muž zvláštní prožitek a že jí přináší nějaké zprávy.

Sedli si spolu venku na lavici pod košatý strom a muž ženě vypověděl, co se v háječku dozvěděl. Řekl jí také o své touze jít pomáhat nemocné Zemi. Žena s ním souhlasila a chtěla se k němu připojit.

Muž měl velkou radost, že ho chce jeho žena následovat a také být nápomocná.

Druhý den šli oba za správcem kraje, ve kterém žili a pracovali. Řekli mu o jejich rozhodnutí a prosili ho, aby směli jít pomáhat lidem na Zemi s jejich službou.

Správce jim však odpověděl:

"Rád bych vám vyhověl, ale zde v této úrovni máte nyní velký úkol. Musím říci, že jsem s vaší službou velice spokojený. Pracujete opravdu vzorně a poctivě.

Máte velkou zodpovědnost za mnoho lidí. Zatím není zde nikoho, kdo by mohl vaši službu vykonávat za vás.

Přesto vám však umožním alespoň jednou v roce, abyste se mohli přiblížit k Zemi. Bude to vždy v době velké Slavnosti, kdy se do celého Stvoření vylévá zářící síla.

Skrze vás může tato síla proudit k Zemi a vy ji můžete předat všem lidem, kteří po ní touží a zaslouží si, aby k nim pronikla a oživila jejich nitra. I oni ji pak budou předávat dále ve svých činech a působení."

A nyní nastala právě tato chvíle, kdy ten ušlechtilý muž ze světlých úrovní i se svou krásnou čistou ženou stojí v blízkosti Země, aby tuto živou zářící sílu mohli předat.

Proto otevřete teď všichni svá srdíčka a nechte si do něho nalít tu světlou sílu, která vás posílí a zároveň ochrání.

Sepněte ruce a pokorně o ni proste:

Prosíme milého Boha o čistou zářivou sílu, která nyní proudí do celého Stvoření.

Kéž ji smíme obdržet a pak předávat dále všem lidem a tvorům, kteří po ní touží.

Kéž se zviditelní i v každé naší práci, kterou konáme.

Nechť nám slouží k činům, které pomáhají očistit tuto naši Zem.

Již nyní posíláme ze svých srdcí velký DÍK.

Amen

Dana M.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama