Nosné duchovné články tohto blogu obsahovo korešpondujú s dielom "Vo Svetle Pravdy", ktoré je vrcholom duchovného poznania na Zemi

Poslouchejte nové internetové rádio s hodnotným obsahem, jehož motto zní:
Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!

ELISENSO INSTRIOTA – Duchovní škola

9. března 2012 v 9:24 |  Výchova a vzdelávanie
ŠKOLA PRO POZNÁNÍ SOUVISLOSTÍ ŽIVOTA
ŠKOLA PRO POZNÁNÍ SEBE SAMA
ŠKOLA PRO NALEZENÍ VLASTNÍ OSOBNÍ CESTY, PLNOCENNÉHO ŽIVOTA A ŠTĚSTÍ


Elisenso instriota je založena na základě znalostí zákonitých dějů, probíhajících trvale a neměnně na pozemsky nám neviditelné rovině i na rovině odvíjející se za hranicemi pozemských smyslů vnímání.

Působnost těchto zákonů, v jejich jednolitosti a neměnitelnosti dává člověku - znalci těchto zákonitostí, moc vědění, nalézat souvislosti věcí a dějů, které bez této znalosti působnosti Zákonů jeví se často jako jen nepochopitelný sled událostí, které bez vědění nezbývá nazvat jinak, než osudem nebo náhodou.

Náhody a předem určený, člověkem neovlivnitelný osud neexistují!

Znalost souvislostí zákonitostí, působících ve všem, v tom největším, stejně jako v tom nejmenším, dává člověku do ruky řídící kormidlo svého života, pro moudré a správné řešení všech situací, jež se člověku mohou přiblížit ve formě, jíž nazýváme momentem přítomnosti.

ELISENSO INSTRIOTA - IMIS LIETAU UN SVANTAU ALIONTU!
Duchovní škola - Být radostným a sloužícím veškerenstvu!

Látka učiva je rozdělena do čtyř školních ročníků, z nichž každý ročník obsahuje 12 učebních dní s cca 10-ti hodinovým rozvrhem učiva.

Tedy téměř 500 hodin učiva, přinášejícího jasnost a schopnost moudrého jednání do života každého z účastníků, který poctivě a svědomitě absolvuje čtyři ročníky školy Elisenso instriota.

Škola se bude konat jednou měsíčně v sobotu. Začátek a zárověň 1. vyučovací den je 17.3. 2012. O více informací si vážní zájemci mohou napsat na tuto adresu zahradnidvur@email.cz

Více se dozvíte na:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama