close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
Nosné duchovné články tohto blogu obsahovo korešpondujú s dielom "Vo Svetle Pravdy", ktoré je vrcholom duchovného poznania na Zemi


Pozor! Po 16. 8. 2020 bude tento blog pokračovať na: http://vaznost-doby.bloger.cz/

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Říjen 2008

Pravdivý pohľad na transplantáciu

20. října 2008 v 17:05 Zdravie
Čo je transplantácia? Aké sú jej duchovné dôsledky? Zaoberám sa touto problematikou dlhší čas a počul som dosť kontroverzných názorov.


Velké koráby finančního světa klesají ke dnu

9. října 2008 v 19:55 Rozširovanie poznania
Podle nejrealističtějších analýz stávajícího finančního systému bank čeká celý svět velmi kritické období, které možná skončí i úplným zhroucením ekonomiky. Výše chystaných půjček státních investicí soukromým bankovním domům, finančním pojišťovnám a následně i ostatním sektorům výroby, jako je automobilový trh, strojírenství obecně, stavebnictví, způsobí devalvaci světových měn. To proto, že poskytnuté půjčky dosáhnou takové výše, že přestanou mít reálnou hodnotu. Dá se říci, že dluhopisy, aby měly reálnou hodnotu pro trh financí, musely by mít splatnost stovky let.


Ekonomika, stojíci na davové psychóze

2. října 2008 v 18:50 Rozširovanie poznania
Přestože je samozřejmé, že dnešní svět řídí mnoho vlivů, z jejichž průsečíku se teprve skládá výslednice stavu dnešní lidské společnosti, je možné zcela otevřeně říci, že obchod a investice jsou velmi zásadními veličinami, ovlivňujícími život každého člověka na Zemi. Hovoříme-li zde v souvislosti s obchodováním o davové psychóze, pak je potřebné říci, že zde nemyslíme onu davovou psychózu ve smyslu paniky, řítícího se lidského proudu, ale hovoříme zde o stupni, jenž často těsně zmíněné panice předchází.